اخبار و رويداد ها

  آغاز ارسال پیامک به «جاماندگان بسته‌های حمایتی» از امروز

آغاز ارسال پیامک به «جاماندگان بسته‌های حمایتی» از امروز

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، براساس اعلام قبلی معاونت رفاهی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی قرار بود تا نیمه اول اسفند ماه واریز بسته حمایتی میان جاماندگان انجام شود و برهمین اساس از امروز ۴ اسفند ماه ارسال پیامک به افرادی که در سامانه‌های اعلام شده اعتراض خود را ثبت کرده بودند، آغاز شده است.
پیامک‌های ارسالی با شماره سامانه ۱۰۰۰۰۱۴۲ به سرپرستان خانوار ارسال می‌شود و در آن در خصوص پرداخت یا عدم پرداخت بسته حمایتی اطلاع رسانی می‌شود.
پیش از این احد رستمی مدیرکل رفاه اجتماعی وزارت رفاه اعلام کرده بود که ۲ میلیون نفر از خانوار‌هایی که سبد حمایتی به آن‌ها اختصاص پیدا نکرده و نسبت به این موضوع اعتراض داشتند، در سامانه‌ها اعتراض خود را ثبت کرده‌اند و از این تعداد در نهایت قرار شده به یک میلیون نفر از آن‌ها بسته حمایتی پرداخت شود.
بیشتر بخوانید: جاماندگان چه زمانی بسته حمایتی خود را دریافت می‌کنند؟ / ثبت بیش از ۳ میلیون اعتراض در سامانه تامین اجتماعی
همچنین رایزنی‌های لازم نیز برای اختصاص اعتبار از سازمان برنامه و بودجه انجام شده و با پایان پیامک‌ها و واریز اعتبارات لازم، توزیع بسته حمایتی میان جاماندگان آغاز می‌شود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر